nr 1319 3379
Eric Ekengren
(1868-1955), Sverige
Sydländsk stad. Signerad E Ekengren, daterad 1932. Akvarell, 24x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:41:17
13/4 20:36:17
Eric Ekengren
Läs mer om Eric Ekengren